Płytki ceramiczne inspirowane rysunkiem kamienia stanowią ozdobę każdej łazienki. Uniwersalność i ponadczasowość tego materiału sprawiają, że doskonale sprawdza się on niemal we wszystkich aranżacjach: od minimalistycznych, aż po te pełne luksusu.

icon 2

bezpłatna
wycena

icon 3

wizualizacja
3D

szybkie terminy realizacji

laveo-logo

Baterie łazienkowe Laveo to szerokie portfolio produktów, które cechuje nowoczesny design i świetnej jakości materiały. Wszystkie wykonane są z mosiądzu MO59 i posiadają wytrzymałe głowice ceramiczne.

icon 2

bezpłatna
wycena

icon 3

wizualizacja
3D

szybkie terminy realizacji

Kolekcja płytek ceramicznych LIS Ceramika  20×120 została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych aranżacjach podłóg i ścian w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i na zewnątrz. Rektyfikowana, antypoślizgowa powierzchnia pozwala ułożyć niezwykle stylową posadzkę, swoim wyglądem imitującą drewniany parkiet, co uczyni każde pomieszczenie stylowym i nada mu ponadczasowej elegancji.

icon 2

bezpłatna
wycena

icon 3

wizualizacja
3D

szybkie terminy realizacji

Brainstorm

Inspiracja niesamowitą grą światła i teatrem cienia. Ponadczasowy wymiar kolekcji nadaje ciemny kamień z delikatną miedzianą żyłką. Elegancję marmuru przełamuje mozaika, która łączy w sobie metaliczny połysk, motyw kamienia oraz połyskujący dekor.

icon 2

bezpłatna
wycena

icon 3

wizualizacja
3D

szybkie terminy realizacji

Przytulne, zadbane oraz romantyczne wnętrze to oaza spokoju, gdzie człowiek wycisza się, relaksuje oraz poszukuje ukojenia.

W dzisiejszym świecie, jedynie natura pozostała nietkniętym obszarem naszej kultury, który inspiruje, pobudza zmysły, tworzy nam przestrzeń.

Z myślą o przestrzeni relaksu i spokoju zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, które swymi motywami drewna, surowego kamienia, naturalnych tkanin i organicznych form doskonale wkomponują się w przestrzeń łazienki, salonu, kuchni. Bogate wzornictwo oraz zaawansowane technologie produkcji sprawiają, że nasze wyroby znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz jak, i na zewnątrz pomieszczeń.